GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

famesosyal.com kullanıcılarının site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde famesosyal.com ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin famesosyal.com ara yüzü üzerinden banka, shopier ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.

famesosyal.com adresli web sitemizden başarılı bir sipariş oluşturmanız sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.

famesosyal.com’dan gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki email adresimize konuyu bildiren bir eposta göndermeniz gerekmektedir.

E-posta gönderiminizi takiben email adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.

Email: info@famesosyal.com


 

GERİ ÖDEME POLİTİKASI

• Geri ödeme yapılmamaktadır.

• Instagram/Twitter/Tiktok vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi olası düşüş,silinme veya geçikmeden dolayı famesosyal.com sorumlu tutulamaz.

• famesosyal.com sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.

• Çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa siparişiniz iptal edilecektir istisnasız.

• Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa kalan kısım iletişim kanallarımızdan bize bildirmeniz durumunda kontol sağlanarak tamamlanacaktır.